Inpromax, satın alma dünyasındaki ihtiyaçlarınıza cevap verecek dijital çözümler geliştiriyor!

E-satınalma çözümlerimiz tedarikçi kabulünden, değerlendirme ve anket çalışmalarına, talep oluşturma aşamasından sipariş gönderimine kadar olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Neden Inpromax?

Satın alma süreçlerinizi yönetmenizi sağlayacak her şey birkaç tık uzağınızda.

E-Teklif Toplama

Teklif toplamalarınızı birkaç adımda kolayca oluşturup tedarikçilerinizle online olarak paylaşın.

Projelerinize ait ürün/hizmet kalemlerini ve dokümanlarını, onay gerektiren şartnamelerinizi ve cevap gerektiren sorularınızı ilgili adımlarda tanımlayarak projenizi kolayca yayınlayın.

Mail & SMS bilgilendirmesi alan tedarikçi firmalar projeye ilişkin tüm cevaplarını ve tekliflerini online olarak size kolayca iletsinler.

Projeniz yayınlandıktan sonra katılım durumu ile ilgili bilgilendirme maillerini otomatik olarak alın.

E-İhale:

E-ihale çözümü ile şeffaf bir ortamda rekabetçi bir pazarlık süreci sunuyoruz.

Müşterilerimize kısa zaman içerisinde büyük tasarruf oranlarına ulaşabileceği bir ortam, tedarikçilere ise kendilerini gösterme fırsatı veriyoruz.

Gelişmiş e-ihale çeşitleri ve özel fonksiyonlarıyla e-ihalelerinizi kolayca kurgulayıp yönetin.

E-ihalenizi kurgularken satın alma maliyetinizi etkileyen faktörleri de dahil ederek pazarlıklarınızı oluşturun.

E-Katalog:

Organizasyonunuz çok fazla şubeden mi oluşuyor? Şirketiniz personel sayısı olarak kalabalık ve talep yapan kullanıcı sayısı fazla mı? Tedarikçilerinizle yaptığınız çerçeve anlaşmaları tüm koşullarıyla katalog sistemimize aktarın.

Talep sahipleri ihtiyaçlarını katalogdan seçerek anlaşmalı tedarikçilere kontrol altında, hızlı şekilde iletsin.

Katalog sistemi içerisinde onay stratejilerinizi hiyerarşik ve tutarsal olarak, bütçelerinizi kişi ve departman bazında tanımlayın. Siparişlerinize ait mal kabul işlemlerine, tedarikçiler tarafından girilen irsaliye ve fatura bilgilerine hızlıca ulaşın.

Raporlar ve Harcama Analizleri

Yeni modülümüz sayesinde proje bazında veya uzun dönemli raporlarınıza hızlı şekilde ulaşın.

Hazır sunduğumuz raporların haricinde ihtiyacınıza yönelik raporları oluşturup kaydedin. Dashboardlar sayesinde şirketinizin genel satın alma performanslarını grafik verilerle izleyin.

Inpromax ile satın alma analizlerinizi gerçekleştirip, değerlendirmelerinizi yaparak hızlı kararlar almanızı sağlayın.

E-İhale Danışmanlığı

E-ihale projelerinizi deneyimli ekibimizin danışmanlığıyla yönetelim!

Müşterilerimizin e-ihale projelerinin stratejilerini anlayarak hedefe uygun e-ihale yöntemini öneriyoruz, ardından verdiğimiz eğitimlerle tedarikçilerinizi ihaleye hazır hale getiriyor , e-ihale süresince projenizi takip edip her aşamada sizi bilgilendirerek projenizin sorunsuz ve amacına uygun şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

E-ihalenin sonunda ihale özet raporunu müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Inpromax olarak bir çok firmaya e-ihale danışmanlığı veriyoruz. Referanslarımızı kontrol edebilirsiniz.

Tedarikçi Havuzu

Farklı sektörlerden bir çok firma çözümlerimizi kullanarak satın alma süreçlerini sistemimiz üzerinden yönetiyor. Yeni katılan firmalarla beraber tedarikçi ailesi genişleyip büyümeye devam ediyor.

Inpromax olarak tedarikçilere de bir pazar fırsatı veriyoruz.

Projelerinizi Inpromax ortak satın alma platformuna da yayınlayarak kendi tedarikçileriniz haricinde diğer kayıtlı firmalara da ulaşın, yeni tedarikçiler keşfedin.

Dilediğiniz ürün ve hizmet grubundaki firmaları projelerinize davet edip rekabetçi fiyatlar elde edin.

Bulut & On Premise Çözümler

Bir çok firma bulut çözümümüzü kullanmakla beraber çözümlerimizi lisanslı olarak almak isteyen kurumlara da cevap verebiliyoruz.

Bulut modeli üzerinden ilk yatırım maliyeti olmadan, güvenli bir ortamda satın alma çözümlerimizi hemen kullanmaya başlayın.

e-Satın alma çözümlerini kendi sunucularınız üzerinde kurup kullanmak isterseniz “On premise ” modelini de konuşabiliriz.

Güvenlik

Inpromax olarak ISO 27001, ISO 9001 sertifikalarına sahibiz.

Veri güvenliğinin sağlanması için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz.. Düzenli olarak iç ve dış denetimlerle sistemimizi güncel, güvenli ve hazır tutuyoruz.

Ayrıca çözümlerimiz içerisinde yapılan hareketlerin kayıtlarını tutarak müşterilerimizin kolayca bu izlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Satın alma süreçlerinizi Inpromax güvencesiyle rahat bir şekilde yönetin.

Tedarikçi Yönetimi

Tedarikçi firmalarınızın güncel bilgi ve belgelerine dilediğiniz zaman ulaşın.

Inpromax üzerinden size gelen potansiyel tedarikçi başvurularını alıp, değerlendirin.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nden danışmanlık alarak oluşturduğumuz tedarikçi değerlendirme anketini tedarikçilerinizle paylaşın, sonuçlarını kolayca analiz edin.

Tedarikçilerinizin pazarlık performanslarına ulaşın.

Talep & Sipariş Yönetimi

Talepleriniz ERP’den ya da farklı bir çözümle oluşturulmuyorsa Inpromax içerisindeki talep modülümüz ile talep sürecini başlatın.

Projelerinizin sona ermesiyle beraber kazandırma yapacağınız tedarikçi firmayı belirleyin ve siparişinizi oluşturun. Kurguladığınız hiyerarşik ve bütçesel onay adımlarından sonra siparişlerinizi tedarikçilerinize iletin.

Kazanma / Kaybetme duyurusunu sistemimiz üzerinden gönderin.

Entegrasyon

Inpromax ile farklı ERP’leri entegre edip bütünleşik bir yapı sağlıyoruz.

Teknik ekiplerimiz entegrasyon çalışmalarını beraber projelendiriyor ve talep, sipariş, teklifler, tedarikçi bilgileri gibi verilerin sistemler arası taşınmasına olanak veriyoruz.

Entegrasyon çalışması ile tekrar eden kayıt girişlerini ortadan kaldırın, maksimum operasyonel verimliliğe, hızlı ve hataya açık olmayan bir çözüme ulaşın.

Proje Soru & Cevap

Sistem içi mesajlaşma fonksiyonuyla pazarlık süreçlerinizde tedarikçilerinizle iletişimde kalın.

Projelerle ilgili güncellemeleri süreç devam ederken duyurup, tedarikçileriniz tarafından gelen sorulara da sistem içerisinden yanıtlar verin.

Soru & Cevap modülü ile paydaşların kolayca iletişim kurmasını, iletişimlerinin kayıt altında kalmasını ve böylece şeffaflığı sağlıyoruz.